Playstation Games:
PS4-Games


PSVITA-Games
Kde nakupovat?

bestof_ps3_300x300

v_kos_275x128

Pravidelné slevy her na PS3 i ostatní platformy!

E3 2012

- - -
Letošní herní veletrh E3 máme za sebou. Tak se podíváme co nového tento veletrh přinesl.

Hned ze začátku vám řeknu že nové konzole PS4 se zatím nedočkáme (Snad některé z vás potěší že ani nového Xboxu). Zato se můžou těšit fanoušci na novou konzoli od Nintenda (Wii U), ale to sem trochu odbočil od našeho oblíbeného témata Playstationu.
Wii U
Nová konzole Wii U


Co se týká PS4, šéf amerického Sony Computer Entertainment Jack Tretton, během rozhovoru pro Gamer Trailers prohlási "Nikdy jsme nebyli nejrychlejší nebo nejlevnější". Řekl že raději počkají s vydáním nové lepší konzole, než aby ji vydali před konkurencí. Přímo řekl "Nikdy jsme nebyli první. Nikdy jsme nebyli nejlevnější. Je to o tom být nejlepší. Pokud můžete vybudovat lepší přístroj a vyjde o něco později, pořád je to lepší než něco uspěchat a pak uvidíte, jak tomu v běhu na dlouhou trať dojde dech."

Některé z her kterými jste se mohli pokochat byly třeba Assassins Creed III (Ubisoft navíc oznámil speciální edici UbiWorkshop která by měla stát kolem 100 USD obrázek níže).
Další hrou která určitě stojí za zmíňku je FarCry 3, Crysis 3, The Testament of Sherlock Holmes, Nový Tomb Raider, Dishonored, pro fanoušky stejnojmeného seriálu, South Park: The Game, Splinter Cell: Blasklist, Need for Speed: Most Wanted, Hitman Absolution (na kterého se mimochodem osobně těším asi nejvíc hned po AC3), Star Wars 1313 (které pravděpodobně výjde až na konzole nové generace a po shlédnutí gameplay útržků se nemůžu ubránit označení Uncharted ze světa Star Wars), Call of Duty: Black Ops 2, Watch Dogs, Medal of Honor: Warfighter, Beyond: Two Souls od tvůrců skvělé hry Heavy Rain, reboot klasiky Oddworld: Abe's Odyssee, nebo Borderlands 2.

Hodně pozornosti také určitě upoutalo nové dílo od mého oblíbeného studia Naughty Dog s názvem Last of Us. Které se dá přirovnat k Iam Alive a vzhledem hodně připomíná film I am Legend s Willem Smithem.
Nemohl jsem si dovolit nedát sem gameplay video, protože hra celkově i jednotlivé prvky vypadají opravdu skvěle.
Poslední zajímavost kterou bych zmínil je Battlefield Pramium, což je v podstatě obdoba COD Elite. Za zhruba 1000 Kč, které Pemium stojí dostanete přístup ke všem DLC k Battlefield 3 k těm již vydaným i k těm co teprve výjdou, a to navíc s 2 týdením předstihem. Dále získáte možnost resetovat své staty a spoustu ingame i jiného obsahu.Další a bližší informace o jednotlivích hrách v dalších článcích.
      

Copyright © 2015 Mety Design | Mapa webu