Playstation Games:
PS4-Games


PSVITA-Games
Kde nakupovat?

bestof_ps3_300x300

v_kos_275x128

Pravidelné slevy her na PS3 i ostatní platformy!

L.A. Noire DLC

30.05.2011 08:26

L.A. Noire DLC prozrazeno

Reklama obchodního řetězce Best Buy předčasně prozradila první stažitelný přídavek pro detektivní hru L. A Noire. Má se jmenovat Nicholson Electroplating Arson Case a zdarma jej dostane pár prvních zákazníků, kteří si LA Noire pořídili během půlnočního zahájení prodeje u Best Buy.

Pro ostatní má být k dispozici od 21. července, kdy bude k mání zároveň na Xbox Live i na PlayStation Network. Rockstar zatím mlčí a detaily o obsahu i ceně odtají až později.

Na internetu už se také objevily další recenze ze světa: Giant Bomb dal hře 100% stejně jako 1UP nebo Videogamer. Incgamers, italský Multiplayer, britský Play, Gametrailers, Atomicgamer, švédský Gamereactor, Gamespy, italský Eurogamer, Destructoid, Joystiq či Gamespot všichni hodnotí alespoň 90% nebo o pár čísel výše. IGN dalo hře 85%, časopis Edge 80% a stejně také britský Eurogamer.

Šéf vývojářů Team Bondi v rozhovoru s Gamespotem prozradil, že podle původních plánů mělo L.A. Noire zabírat až šest disků na Xboxu 360. "Dalo nám hodně práce, abychom se vešli na tři xboxové disky a jeden Blu-Ray," řekl Brendan McNamara. "Jde o největší mapu města, jakou jsme my nebo Rockstar kdy udělali. Je tam spousta detailů a nahraných dialogů."

Okamžitě po vydání hry také mateřské firmě Rockstaru, vydavateli Take-Two Interactive, rapidně stouply akcie na amerických burzách. Během dne se vyšplhaly až o 10% výš a nakonec skončily na +7,75%, což je nejvíc za poslední tři roky.

      

Copyright © 2015 Mety Design | Mapa webu